ludzie, biiuro

Jeśli prowadzisz firmę i dbasz o każdy szczegół w wielu placówkach warto jest zaopatrzyć się w reklamowe kalendarze trójdzielne które będą doskonale pasować do reszty wystroju sal obsługi czy biur. Jest wiele firm które chętnie zajmą się zaprojektowaniem kalendarzy dla twoich placówek i to za dość niewielką cenę.

Kalendarze trójdzielne dla firm mogą nie tylko pasować do wystroju twojej firmy, mogą także służyć jako dodatkowa reklama gdy rozdasz je swoim pracownikom ich rodziny i znajomi widząc taki kalendarz od razu podświadomie zapoznają się z logiem bądź nazwą twojej firmy. Oczywiście kalendarze reklamowe trójdzielne nie muszą wyglądać źle a nawet wręcz przeciwnie, mogą pozytywnie wpłynąć na wygląd biur w twojej firmie ze względu na możliwości zastosowania najróżniejszych rozwiązań graficznych. Ponadto

kalendarze trójdzielne mają tą dodatkową zaletę

że można na nich umieszczać po kilka reklam dzięki czemu masz możliwość wykupienia wspólnych kalendarzy z innymi firmami dzięki czemu koszta będą niższe a reklama bardziej efektywna bo trafi do większego grona odbiorców. Jeśli przeznaczasz większą ilość środków finansowych na reklamę możesz także rozdawać firmowe kalendarze trójdzielne zamiast ulotek. 

 

Więcej na: http://www.aldo-kalendarze.pl/portfolio-kalendarze-trojdzielne

 

Artykuły powiązane